Strona główna
Litwa - Polska 0:6

Litwa - Polska 0:6.

To nie żart. Takim wynikiem zakończyło się spotkanie piłkarskie reprezentacji Litwy i Polski. Tyle że.....  reprezentacji dziennikarzy. Mecz współorganizowany przez Agencję Promocji Sportu "Polski Sport", rozegrano w przeddzień potyczki seniorskich ekip obu krajów. W hali z pełnowymiarowym boiskiem w Mariampolu przedstawiciele polskich mediów udzielili srogiej lekcji futbolu swoim litewskim kolegom po fachu.

Już do przerwy Polacy nie pozostawili złudzeń rywalom i prowadzili aż 4:0. W drugiej połowie gra "biało-czerwonych" nie była już tak dobra, ale mimo to zdołali strzelić jeszcze dwa gole, nie tracąc żadnego. Najlepszymi zawodnikami w drużynie polskich dziennikarzy byli Marcin Pawłowski z redakcji Polsatu (trzy gole) i komentator Canal+ Rafał Dębiński (dwa gole). Jedno trafienie dorzucił Radosław Pyffel z Newsweeka.

"Przyjechaliśmy po raz pierwszy do Mariampola, ale już wcześniej graliśmy mecz na Litwie" powiedział Wojciech Jagoda, trener Reprezentacji Polskich Dziennikarzy, komentator telewizji n sport. "Nie sądziłem, że tym razem zwycięstwo przyjdzie nam tak łatwo. To zasługa naszej ciężkiej pracy na treningach i dobrego zgrania zespołu" dodał Jagoda.

Następnego dnia reprezentacja dziennikarzy udała się na mecz do Kowna, tym razem w roli widza.

 

LITWA - POLSKA  0:6

 

Bramki: Marcin Pawłowski (3), Rafał Dębiński (2), Radosław Pyffel (1).

 

LITWA: Vencevicius, Kesminas, Jarmalis, Chadasevicius, Grudzinskas, Mauricas, Rimkus, Rodalevicius, Jurevicius, Juocevicius, Celencevicius, Razmantas, Tunevic, Bursteinas.

 

POLSKA: J. Kwiatkowski, Gołos, Romer, Sak, Sikora, Bonecki, Wierzbicki, Dębiński, Sołdan, Pyffel, Pawłowski, P. Kwiatkowski, Skalski, Wiszniowski, Kowalski.

Kontakt:

Agencja Promocji Sportu "POLSKI SPORT"
16-400 Suwałki,
ul. Jana Pawła 7
NIP: 844-154-03-04
tel: 87 562 61 81
kom: 600 55 44 31

gg: 25984144

 

 

 

Aktualności:

 

 

XV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego

 

 

Gminne Igrzyska

Suwałki Plaza 2012

 

 

Zakończenie III Edycji

"Ligi Bowlingowej"

 

 

     
Strony internetowe Strona główna