Strona główna
Kolędowanie w Plazie

Najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu znanych suwalczan usłyszeliśmy dzisiaj w Centrum Handlowym Suwałki Plaza. O piętnastej, w części restauracyjnej suwalskiego obiektu rozpoczęła się pierwsza impreza pod nazwą "Kolędowanie w Plazie", którą zorganizowaliśmy wspólnie z Centrum Handlowym Suwałki Plaza.

W imprezie udział wzięli przedstawiciele różnych grup społecznych: urzędnicy suwalskiego ratusza z Prezydentem Miasta Czesławem Renkiewiczem na czele, sportowcy - reprezentanci takich klubów jak Wigry, Ślepsk oraz SKB Litpol-Malow, suwalscy dziennikarze, nauczycielki z SP nr 6, reprezentacja Suwałki Plaza oraz Beciaki. Indywidualnie zaprezentował się Edward Marian Janus, zdecydowanie najlepiej śpiewający suwalski dziennikarz, który wystąpił w tym roku z telewizyjnym programie "Szansa na Sukces".

Impreza miała charakter charytatywny, w trakcie trwania zbieraliśmy pieniążki na Dom Dziecka w Pawłówce. Przy tej okazji nie mogło również zabraknąć Dzieci z Domu Dziecka, które również zaprezentowały się na scenie ze swoim repertuarem. Wszystkich swoim głosem wsparł NORBI, który wystąpił na scenie śpiewając znane polskie kolędy we własnej aranżacji. W trakcie całego przedsięwzięcia prowadzone były konkursy wśród publiczności a na scenie, obok Norbiego wystąpił również znany i lubiany prezenter pogody Tomasz Zubilewicz.

Kontakt:

Agencja Promocji Sportu "POLSKI SPORT"
16-400 Suwałki,
ul. Jana Pawła 7
NIP: 844-154-03-04
tel: 87 562 61 81
kom: 600 55 44 31

gg: 25984144

 

 

 

Aktualności:

 

 

XV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego

 

 

Gminne Igrzyska

Suwałki Plaza 2012

 

 

Zakończenie III Edycji

"Ligi Bowlingowej"

 

 

     
Strony internetowe Strona główna