Strona główna
I Suwalska Liga Bowlingowa - zakończona

W ostatniej kolejce "Fantasy Park Bowling League" byliśmy świadkami wielu emocji oraz niezapomnianych chwil. Ligę wygrała drużyna Darmaru przed PGE Dystrybucją oraz po Moto - Hurtem, który stoczył zaciętą walkę o III miejsce z drużyną FH Szulc. Ostatnia kolejka to też nowy rekord punktowy 593 pkt, który rzuciła zwycięzka drużyna Darmaru. Chwilę po ostatnich rzutach zaczeła się ceremonia wręczenia pucharów oraz dyplomów uczestnikom Ligi. Przy hymnie zwycięzców "We are the champions", konfetti, oraz szampanie gromkie brawa oraz nagrody odebrały pierwsze 3 drużyny. Organizatorzy dziękują wszystkim za udział w rozgrywkach i zapraszają do zgłoszenia drużyn do drugiej edycji.

 

Wyniki XV kolejki 24 styczeń 2011:

Tor 1: FH SZULC (438 pkt) - PHU MOTO-HURT (448 pkt)

Tor 2: CYMES (442 pkt) - ANIMEX (338 pkt)

Tor 3: ALUCENTER (418 pkt) - WOSiR SZELMENT (501 pkt)

Tor 4: FTU EKO (389 pkt) - DARMAR (593 pkt)

Tor 5: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (424 pkt) - PGE DYSTRYBUCJA (494 pkt)

Tor 6: AQUAEL (451 pkt) - KRUSZBET (431 pkt)

Tor 7: FANTASY PARK (490 pkt) - ANIMEX 2 (544 pkt)

Tor 8: SKSM (472 pkt) - DRUŻYNA KSIĘŻY (504 pkt)

 

TABELA PO PIĘTNASTU KOLEJKACH:

MIEJSCE NAZWA ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1 DARMAR 13 0 2 26 7911
2 PGE DYSTRYBUCJA 12 0 3 24 7811
3 PHU MOTO-HURT 11 0 4 22 6586
4

FH SZULC

9 0 6 18 6282
5 FANTASY PARK 9 0 6 18 7130
6 ALUCENTER 8 0 7 16 6421
7 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA 8 0 7 16 6626
8 AQUAEL 8 0 7 16 6834
9 ANIMEX 2 7 0 8 14 6059
10 DRUŻYNA KSIĘŻY 7 0 8 14 6672
11 KRUSZBET 7 0 8 14

6703

12 SKSM 6 0 9 12 6134
13 WOSiR SZELMENT 6 0 9 12 6752
14 CYMES 5 0 10 10 6319
15 FTU EKO 4 0 11 8 5799
16 ANIMEX 0 0 15 0 5469

Wyniki XIV kolejki (17 styczeń 2011):

Tor 1: ANIMEX (424) - SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (478)

Tor 2: ANIMEX 2 (439) - ALUCENTER (463)

Tor 3: KRUSZBET (463) - CYMES (435)

Tor 4: DRUŻYNA KSIĘŻY (487) - FANTASY PARK (493)

Tor 5: WOSiR SZELMENT (531) - FTU EKO (442)

Tor 6: DARMAR (545) - FH SZULC (439)

Tor 7: PHU MOTO-HURT (471) - AQUAEL (540)

Tor 8: PGE DYSTRYBUCJA (563) - SKSM (501)

 

13 kolejka: 10 styczeń 2011:

Tor 1: ALUCENTER (383) - KRUSZBET (442)

Tor 2: WOSiR SZELMENT (435) - DRUŻYNA KSIĘŻY (451)

Tor 3: FTU EKO (345) - FH SZULC (442)

Tor 4: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (540) - AQUAEL (508)

Tor 5: PHU MOTO-HURT (437) - ANIMEX 2 (398)

Tor 6: FANTASY PARK (510) - CYMES (479)

Tor 7: PGE DYSTRYBUCJA (551) - DARMAR (573)

Tor 8: SKSM (439) - ANIMEX (409)

 

12 kolejka: 20 grudzień 2010

Tor 1: FH SZULC (441) - ALUCENTER (409)

Tor 2: CYMES (359) - PGE DYSTRYBUCJA (575)

Tor 3: ANIMEX (386) - PHU MOTO-HURT (537)

Tor 4: ANIMEX 2 (502) - FTU EKO (311)

Tor 5: DARMAR (559) - KRUSZBET (531)

Tor 6: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (441) - DRUŻYNA KSIĘŻY (428)

Tor 7: AQUAEL (499) - WOSiR SZELMENT (470)

Tor 8: SKSM (518) - FANTASY PARK (459)

 

11 kolejka: 13 grudzień 2010

Tor 1: CYMES (438) - FTU EKO (404)

Tor 2: ANIMEX (435) - FANTASY PARK (511)

Tor 3: KRUSZBET (464) - SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (514)

Tor 4: DRUŻYNA KSIĘŻY (446) - ALUCENTER (455)

Tor 5: WOSiR SZELMENT (492) - PGE DYSTRYBUCJA (561)

Tor 6: DARMAR (516) - ANIMEX 2 (548)

Tor 7: AQUAEL (424) - FH SZULC (464)

Tor 8: PHU MOTO-HURT (498) - SKSM (402)

 

10 kolejka: 6 grudzień 2010

Tor 1: FH SZULC (452) – ANIMEX (282)

Tor 2: ANIMEX 2 (473) – WOSiR SZELMENT (501)

Tor 3: ALUCENTER (484) – DARMAR (573)

Tor 4: FTU EKO (347) – PHU MOTO-HURT (444)

Tor 5: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (494) – CYMES (411)

Tor 6: FANTASY PARK (471) – KRUSZBET (426)

Tor 7: PGE DYSTRYBUCJA (565) – DRUŻYNA KSIĘŻY (520)

Tor 8: SKSM (458) – AQUAEL (433)

 

9. Kolejka: 29 listopad 2010:

Tor 1: CYMES (560) - AQUAEL (411)

Tor 2: ANIMEX 2 (418) - PGE DYSTRYBUCJA (530)

Tor 3: KRUSZBET (543) - FTU EKO (390)

Tor 4: ALUCENTER (462) - ANIMEX (394)

Tor 5: DRUŻYNA KSIĘŻY (492) - FH SZULC (332)

Tor 6: WOSiR SZELMENT (432) - SKSM (433)

Tor 7: PHU MOTO-HURT (403)  - SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (458)

Tor 8: FANTASY PARK (504) - DARMAR (514)

  

8. Kolejka: 22 listopad 2010:

Tor 1: FH SZULC (441) - SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (421)

Tor 2: ANIMEX (411) - WOSiR SZELMENT (447)

Tor 3: ANIMEX 2 (430) - KRUSZBET (404)

Tor 4: DARMAR (504) - DRUŻYNA KSIĘŻY (486)

Tor 5: FTU EKO (425) - FANTASY PARK (474)

Tor 6: AQUAEL (427) - ALUCENTER (476)

Tor 7: PGE DYSTRYBUCJA (553) - PHU MOTO-HURT (505)

Tor 8: SKSM (437) - CYMES (460)

 

7. Kolejka: 15 listopad 2010:

Tor 1: CYMES (541) - FH SZULC (421)

Tor 2: ANIMEX (362) - PGE DYSTRYBUCJA (470)

Tor 3: KRUSZBET (514) - SKSM (418)

Tor 4: ALUCENTER (374) - PHU MOTO-HURT (498)

Tor 5: DRUŻYNA KSIĘZY (438) - ANIMEX 2 (443)

Tor 6: DARMAR (576) - WOSiR SZELMENT (397)

Tor 7: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (402) - FTU EKO (426)

Tor 8: AQUAEL (536) - FANTASY PARK (452)

  

6. Kolejka: 8 listopad 2010:  

Tor 1: FH SZULC (388) – KRUSZBET (450)

Tor 2: ANIMEX 2 (491) – ANIMEX (374)

Tor 3: DRUŻYNA KSIĘŻY (524) – CYMES (410)

Tor 4: WOSiR SZELMENT (491) – SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (510)

Tor 5: FTU EKO (393) – AQUAEL (494)

Tor 6: FANTASY PARK (496) – PHU MOTO-HURT (529)

Tor 7: PGE DYSTRYBUCJA (503) – ALUCENTER (382)

Tor 8: SKSM (411) – DARMAR (482)

 

5. kolejka: 25 październik 2010: 

Tor 1: FH SZULC (447 pkt.) - FANTASY PARK (418 pkt.)

Tor 2: CYMES (391 pkt.) - ANIMEX 2 (412 pkt.)

Tor 3: ANIMEX (320 pkt.) - DRUŻYNA KSIĘŻY (505 pkt.)

Tor 4: KRUSZBET (454 pkt.) - PGE DYSTRYBUCJA (530 pkt.)

Tor 5: FTU EKO (399 pkt.) - SKSM (389 pkt.)

Tor 6: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (448 pkt.) - ALUCENTER (467 pkt.)

Tor 7: AQUAEL (411 pkt.) - DARMAR (463 pkt.)

Tor 8: PHU MOTO-HURT (463 pkt.) - WOSiR SZELMENT (473 pkt.)

 

4. Kolejka: 18 październik 2010: 

Tor 1: ANIMEX 2 (285 pkt.) - AQUAEL (398 pkt.)

Tor 2: KRUSZBET (443 pkt.) - WOSiR SZELMENT (404 pkt.)

Tor 3: ALUCENTER (399 pkt.) - CYMES (358 pkt.)

Tor 4: DRUŻYNA KSIĘŻY (0 pkt.) - PHU MOTO-HURT (20 pkt.) (walkower)

Tor 5: DARMAR (547 pkt.) - ANIMEX (410 pkt.)

Tor 6: FANTASY PARK (493 pkt.) - SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (428 pkt.)

Tor 7: PGE DYSTRYBUCJA (538 pkt.) - FTU EKO (347 pkt.)

Tor 8: SKSM (401 pkt.) - FH SZULC (429 pkt.)

 

3. Kolejka: 11 październik 2010:  

Tor 1: FH SZULC (412 pkt.)ANIMEX 2 (343 pkt.)

Tor 2: ANIMEX (321 pkt.) - AQUAEL (392 pkt.)

Tor 3: DRUŻYNA KSIĘŻY (498 pkt.) - KRUSZBET (420 pkt.)

Tor 4: WOSiR SZELMENT (436 pkt.) - CYMES (351 pkt.)

Tor 5: FTU EKO (360 pkt.)ALUCENTER (414 pkt.)

Tor 6: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (430 pkt.) - SKSM (444 pkt.)

Tor 7: PHU MOTO-HURT (512 pkt.) - DARMAR (444 pkt.)

Tor 8: FANTASY PARK (529 pkt.) - PGE DYSTRYBUCJA (482 pkt.)

 

2 KOLEJKA: 4 październik 2010:

2.

Tor 1: CYMES (328 pkt.)PHU MOTO-HURT(369pkt.)

Tor 2: KRUSZBET (386 pkt.) - ANIMEX (297 pkt.)

Tor 3: ALUCENTER (435 pkt.) - FANTASY PARK (469 pkt.) 

Tor 4: WOSiR SZELMENT (374 pkt.) - FH SZULC (378 pkt pkt.) 

Tor 5: FTU EKO (435 pkt.) - DRUŻYNA KSIĘŻY (416 pkt.)

Tor 6: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (268 pkt.) - DARMAR (537 pkt.)

Tor 7: AQUAEL (481 pkt.) - PGE DYSTRYBUCJA (387 pkt.)

Tor 8: SKSM (20 pkt.) - ANIMEX 2 ( o pkt.) (walkower)

 

1 KOLEJKA: 27 wrzesień 2010:

 

Tor 1: ANIMEX (306 pkt.) - FTU EKO( 386 pkt.)

Tor 2: ANIMEX 2( 333 pkt.) - SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA( 370 pkt.)

Tor 3: ALUCENTER(400 pkt.) - SKSM(391 pkt.)

Tor 4: DRUŻYNA KSIĘŻY( 477 pkt.) - AQUAEL(429  pkt.)

Tor 5: DARMAR(485 pkt.) - CYMES(356 pkt.)

Tor 6: PHU MOTO – HURT(452 pkt.) - KRUSZBET(332 pkt.)

Tor 7: FANTASY PARK(372 pkt.) - WOSIR SZELMENT(368 pkt.)  

Tor 8: PGE DYSTYBUCJA(509 pkt.) - FH SZULC(364 pkt.)

Kontakt:

Agencja Promocji Sportu "POLSKI SPORT"
16-400 Suwałki,
ul. Jana Pawła 7
NIP: 844-154-03-04
tel: 87 562 61 81
kom: 600 55 44 31

gg: 25984144

 

 

 

Aktualności:

 

 

XV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego

 

 

Gminne Igrzyska

Suwałki Plaza 2012

 

 

Zakończenie III Edycji

"Ligi Bowlingowej"

 

 

     
Strony internetowe Strona główna