Strona główna
XIV kolejka Ligi Bowlingowej

Na kolejkę przed zakończeniem I Suwalskiej Ligi Bowlingowej poznaliśmy jej zwycięzcę. Już nic nie jest w stanie zrzucić z fotela lidera drużyny DARMARU, która w czternastej kolejce pokonała FH SZULC pieczętując tym samym swoje zwycięstwo w całych rozgrywkach. Nie stałoby się tak jednak, gdyby nie porażka aspirującego do zwycięztwa w lidze PHU MOTO-HURT z AQUAEL-em. 

Kiedy pierwsze spotkania zaczęły dobiegać końca oczy wszystkich zgromadzonych przeniosły się na tory 6 - 8, na których swoje spotkania rozgrywały trzy liderujące ekipy. Jako pierwsza swoje spotkanie zakończyła PGE DYSTRYBUCJA, która na torze ósmym pokonała SKSM i nadal pozostawała w grze o mistrzostwo. Chwilę potem zakończyło się decydujące, jak się później okazało, spotkanie, w którym PHU MOTO-HURT, aby zachować szansę na triumf w Lidze musiał zwyciężyć. AQUAEL okazał się jednak za silny i trzecia drużyna w tabeli pogrzebała swoje sznase na zwycięstwo w rozgrywkach niezależnie od wyniku toczonego pojedynku pomiędzy DARMAREM a FH SZULC. Nawet gdyby DARMAR przegrał, MOTO-HURT nie był już w stanie znaleźć się przed PGE DYSTRYBUCJĄ, z którą przegrał w bezpośrednim pojedynku. W ostatnim meczu DARMAR, znając pozostałe wyniki dopełnił formalności i pokonując FH SZULC przypieczętował swoje zwycięztwo w I edycji Suwalskiej Ligi Bowlingu. Jedyna ekipa, jaka może jeszcze zrównać się punktami z DARMAREM w tabeli to PGE DYSTRYBUCJA, która przegrała w bezpośrednim pojedynku rozegranym pomiędzy tymi drużynami dokładnie tydzień temu w XIII kolejce.

Pomimo pierwszych i najważniejszych rozstrzygnięć ostatnia kolejka zapowiada się bardzo ciekawie. Prawdziwym szlagierem będzie spotkanie pomiędzy FH SZULC a PHU MOTO-HURT, którego zwycięzca stanie na najniższym stopniu podium. Równie ciekawie zapowiadają się spotkania PGE DYSTRYBUCJI ze SPÓŁDZIELNIĄ MIESZKANIOWĄ,

która odniosła sześć zwycięstw z rzędu oraz pojedynek sąsiadujących w tabeli AQUAELU z KRUSZBETEM, którego zwycięzca znajdzie się w pierwszej ósemce Ligi.

 

Wyniki XIV kolejki (17 styczeń 2011):

Tor 1: ANIMEX (424) - SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (478)

Tor 2: ANIMEX 2 (439) - ALUCENTER (463)

Tor 3: KRUSZBET (463) - CYMES (435)

Tor 4: DRUŻYNA KSIĘŻY (487) - FANTASY PARK (493)

Tor 5: WOSiR SZELMENT (531) - FTU EKO (442)

Tor 6: DARMAR (545) - FH SZULC (439)

Tor 7: PHU MOTO-HURT (471) - AQUAEL (540)

Tor 8: PGE DYSTRYBUCJA (563) - SKSM (501)

 

W XV kolejce (24 styczeń 2011) zagrają:

Tor 1: FH SZULC - PHU MOTO-HURT

Tor 2: CYMES - ANIMEX

Tor 3: ALUCENTER - WOSiR SZELMENT

Tor 4: FTU EKO - DARMAR

Tor 5: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA - PGE DYSTRYBUCJA

Tor 6: AQUAEL - KRUSZBET

Tor 7: FANTASY PARK - ANIMEX 2

Tor 8: SKSM - DRUŻYNA KSIĘŻY

 

TABELA PO CZTERNASTU KOLEJKACH:

MIEJSCE NAZWA ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1 DARMAR 12 0 2 24 7318
2 PGE DYSTRYBUCJA 11 0 3 22 7317
3 PHU MOTO-HURT 10 0 4 20 6138
4

FH SZULC

9 0 5 18 5844
5 FANTASY PARK 9 0 5 18 6640
6 ALUCENTER 8 0 6 16 6003
7 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA 8 0 6 16 6202
8 AQUAEL 7 0 7 14 6383
9 KRUSZBET 7 0 7 14 6272
10 DRUŻYNA KSIĘŻY 6 0 8 12 6168
11 SKSM 6 0 8 12 5662
12 ANIMEX 2 6 0 8 12 5515
13 WOSiR SZELMENT 5 0 9 10 6251
14 CYMES 4 0 10 8 5877
15 FTU EKO 4 0 10 8 5410
16 ANIMEX 0 0 14 0 5131

 

 

13 kolejka: 10 styczeń 2011:

Tor 1: ALUCENTER (383) - KRUSZBET (442)

Tor 2: WOSiR SZELMENT (435) - DRUŻYNA KSIĘŻY (451)

Tor 3: FTU EKO (345) - FH SZULC (442)

Tor 4: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (540) - AQUAEL (508)

Tor 5: PHU MOTO-HURT (437) - ANIMEX 2 (398)

Tor 6: FANTASY PARK (510) - CYMES (479)

Tor 7: PGE DYSTRYBUCJA (551) - DARMAR (573)

Tor 8: SKSM (439) - ANIMEX (409)

 

12 kolejka: 20 grudzień 2010

Tor 1: FH SZULC (441) - ALUCENTER (409)

Tor 2: CYMES (359) - PGE DYSTRYBUCJA (575)

Tor 3: ANIMEX (386) - PHU MOTO-HURT (537)

Tor 4: ANIMEX 2 (502) - FTU EKO (311)

Tor 5: DARMAR (559) - KRUSZBET (531)

Tor 6: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (441) - DRUŻYNA KSIĘŻY (428)

Tor 7: AQUAEL (499) - WOSiR SZELMENT (470)

Tor 8: SKSM (518) - FANTASY PARK (459)

 

11 kolejka: 13 grudzień 2010

Tor 1: CYMES (438) - FTU EKO (404)

Tor 2: ANIMEX (435) - FANTASY PARK (511)

Tor 3: KRUSZBET (464) - SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (514)

Tor 4: DRUŻYNA KSIĘŻY (446) - ALUCENTER (455)

Tor 5: WOSiR SZELMENT (492) - PGE DYSTRYBUCJA (561)

Tor 6: DARMAR (516) - ANIMEX 2 (548)

Tor 7: AQUAEL (424) - FH SZULC (464)

Tor 8: PHU MOTO-HURT (498) - SKSM (402)

 

10 kolejka: 6 grudzień 2010

Tor 1: FH SZULC (452) – ANIMEX (282)

Tor 2: ANIMEX 2 (473) – WOSiR SZELMENT (501)

Tor 3: ALUCENTER (484) – DARMAR (573)

Tor 4: FTU EKO (347) – PHU MOTO-HURT (444)

Tor 5: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (494) – CYMES (411)

Tor 6: FANTASY PARK (471) – KRUSZBET (426)

Tor 7: PGE DYSTRYBUCJA (565) – DRUŻYNA KSIĘŻY (520)

Tor 8: SKSM (458) – AQUAEL (433)

 

9. Kolejka: 29 listopad 2010:

Tor 1: CYMES (560) - AQUAEL (411)

Tor 2: ANIMEX 2 (418) - PGE DYSTRYBUCJA (530)

Tor 3: KRUSZBET (543) - FTU EKO (390)

Tor 4: ALUCENTER (462) - ANIMEX (394)

Tor 5: DRUŻYNA KSIĘŻY (492) - FH SZULC (332)

Tor 6: WOSiR SZELMENT (432) - SKSM (433)

Tor 7: PHU MOTO-HURT (403)  - SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (458)

Tor 8: FANTASY PARK (504) - DARMAR (514)

  

8. Kolejka: 22 listopad 2010:

Tor 1: FH SZULC (441) - SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (421)

Tor 2: ANIMEX (411) - WOSiR SZELMENT (447)

Tor 3: ANIMEX 2 (430) - KRUSZBET (404)

Tor 4: DARMAR (504) - DRUŻYNA KSIĘŻY (486)

Tor 5: FTU EKO (425) - FANTASY PARK (474)

Tor 6: AQUAEL (427) - ALUCENTER (476)

Tor 7: PGE DYSTRYBUCJA (553) - PHU MOTO-HURT (505)

Tor 8: SKSM (437) - CYMES (460)

 

7. Kolejka: 15 listopad 2010:

Tor 1: CYMES (541) - FH SZULC (421)

Tor 2: ANIMEX (362) - PGE DYSTRYBUCJA (470)

Tor 3: KRUSZBET (514) - SKSM (418)

Tor 4: ALUCENTER (374) - PHU MOTO-HURT (498)

Tor 5: DRUŻYNA KSIĘZY (438) - ANIMEX 2 (443)

Tor 6: DARMAR (576) - WOSiR SZELMENT (397)

Tor 7: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (402) - FTU EKO (426)

Tor 8: AQUAEL (536) - FANTASY PARK (452)

  

6. Kolejka: 8 listopad 2010:  

Tor 1: FH SZULC (388) – KRUSZBET (450)

Tor 2: ANIMEX 2 (491) – ANIMEX (374)

Tor 3: DRUŻYNA KSIĘŻY (524) – CYMES (410)

Tor 4: WOSiR SZELMENT (491) – SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (510)

Tor 5: FTU EKO (393) – AQUAEL (494)

Tor 6: FANTASY PARK (496) – PHU MOTO-HURT (529)

Tor 7: PGE DYSTRYBUCJA (503) – ALUCENTER (382)

Tor 8: SKSM (411) – DARMAR (482)

 

5. kolejka: 25 październik 2010: 

Tor 1: FH SZULC (447 pkt.) - FANTASY PARK (418 pkt.)

Tor 2: CYMES (391 pkt.) - ANIMEX 2 (412 pkt.)

Tor 3: ANIMEX (320 pkt.) - DRUŻYNA KSIĘŻY (505 pkt.)

Tor 4: KRUSZBET (454 pkt.) - PGE DYSTRYBUCJA (530 pkt.)

Tor 5: FTU EKO (399 pkt.) - SKSM (389 pkt.)

Tor 6: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (448 pkt.) - ALUCENTER (467 pkt.)

Tor 7: AQUAEL (411 pkt.) - DARMAR (463 pkt.)

Tor 8: PHU MOTO-HURT (463 pkt.) - WOSiR SZELMENT (473 pkt.)

 

4. Kolejka: 18 październik 2010: 

Tor 1: ANIMEX 2 (285 pkt.) - AQUAEL (398 pkt.)

Tor 2: KRUSZBET (443 pkt.) - WOSiR SZELMENT (404 pkt.)

Tor 3: ALUCENTER (399 pkt.) - CYMES (358 pkt.)

Tor 4: DRUŻYNA KSIĘŻY (0 pkt.) - PHU MOTO-HURT (20 pkt.) (walkower)

Tor 5: DARMAR (547 pkt.) - ANIMEX (410 pkt.)

Tor 6: FANTASY PARK (493 pkt.) - SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (428 pkt.)

Tor 7: PGE DYSTRYBUCJA (538 pkt.) - FTU EKO (347 pkt.)

Tor 8: SKSM (401 pkt.) - FH SZULC (429 pkt.)

 

3. Kolejka: 11 październik 2010:  

Tor 1: FH SZULC (412 pkt.)ANIMEX 2 (343 pkt.)

Tor 2: ANIMEX (321 pkt.) - AQUAEL (392 pkt.)

Tor 3: DRUŻYNA KSIĘŻY (498 pkt.) - KRUSZBET (420 pkt.)

Tor 4: WOSiR SZELMENT (436 pkt.) - CYMES (351 pkt.)

Tor 5: FTU EKO (360 pkt.)ALUCENTER (414 pkt.)

Tor 6: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (430 pkt.) - SKSM (444 pkt.)

Tor 7: PHU MOTO-HURT (512 pkt.) - DARMAR (444 pkt.)

Tor 8: FANTASY PARK (529 pkt.) - PGE DYSTRYBUCJA (482 pkt.)

 

2 KOLEJKA: 4 październik 2010:

2.

Tor 1: CYMES (328 pkt.)PHU MOTO-HURT(369pkt.)

Tor 2: KRUSZBET (386 pkt.) - ANIMEX (297 pkt.)

Tor 3: ALUCENTER (435 pkt.) - FANTASY PARK (469 pkt.) 

Tor 4: WOSiR SZELMENT (374 pkt.) - FH SZULC (378 pkt pkt.) 

Tor 5: FTU EKO (435 pkt.) - DRUŻYNA KSIĘŻY (416 pkt.)

Tor 6: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (268 pkt.) - DARMAR (537 pkt.)

Tor 7: AQUAEL (481 pkt.) - PGE DYSTRYBUCJA (387 pkt.)

Tor 8: SKSM (20 pkt.) - ANIMEX 2 ( o pkt.) (walkower)

 

1 KOLEJKA: 27 wrzesień 2010:

 

Tor 1: ANIMEX (306 pkt.) - FTU EKO( 386 pkt.)

Tor 2: ANIMEX 2( 333 pkt.) - SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA( 370 pkt.)

Tor 3: ALUCENTER(400 pkt.) - SKSM(391 pkt.)

Tor 4: DRUŻYNA KSIĘŻY( 477 pkt.) - AQUAEL(429  pkt.)

Tor 5: DARMAR(485 pkt.) - CYMES(356 pkt.)

Tor 6: PHU MOTO – HURT(452 pkt.) - KRUSZBET(332 pkt.)

Tor 7: FANTASY PARK(372 pkt.) - WOSIR SZELMENT(368 pkt.)  

Tor 8: PGE DYSTYBUCJA(509 pkt.) - FH SZULC(364 pkt.)

 

Kontakt:

Agencja Promocji Sportu "POLSKI SPORT"
16-400 Suwałki,
ul. Jana Pawła 7
NIP: 844-154-03-04
tel: 87 562 61 81
kom: 600 55 44 31

gg: 25984144

 

 

 

Aktualności:

 

 

XV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego

 

 

Gminne Igrzyska

Suwałki Plaza 2012

 

 

Zakończenie III Edycji

"Ligi Bowlingowej"

 

 

     
Strony internetowe Strona główna