Strona główna
XIII Kolejki Fantasy Park Bowling League

Po XIII Kolejce Fantasy Park Bowling League na fotel lidera rozgrywek powraca drużyna Darmaru, która w meczu na szczycie pokonała PGE Dystrubucję 573 do 551. Dobrą passę kontynuuje drużyna Spółdzielni Mieszkaniowej która pokonała AQUAEL 540 do 508 i zajmuję coraz wyższą pozycję w tabeli. Na 2 kolejki przed końcem rozgrywek walka o czołowe miejsca staje się coraz ciekawsza.

 

Wyniki 13 kolejki (10 styczeń 2011):

Tor 1: ALUCENTER (383) - KRUSZBET (442)

Tor 2: WOSiR SZELMENT (435) - DRUŻYNA KSIĘŻY (451)

Tor 3: FTU EKO (345) - FH SZULC (442)

Tor 4: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (540) - AQUAEL (508)

Tor 5: PHU MOTO-HURT (437) - ANIMEX 2 (398)

Tor 6: FANTASY PARK (510) - CYMES (479)

Tor 7: PGE DYSTRYBUCJA (551) - DARMAR (573)

Tor 8: SKSM (439) - ANIMEX (409)

 

14 kolejka: 17 styczeń 2010 zagrają:

Tor 1: ANIMEX - SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA

Tor 2: ANIMEX 2 - ALUCENTER

Tor 3: KRUSZBET - CYMES

Tor 4: DRUŻYNA KSIĘŻY - FANTASY PARK

Tor 5: WOSiR SZELMENT - FTU EKO

Tor 6: DARMAR - FH SZULC

Tor 7: PHU MOTO-HURT - AQUAEL

Tor 8: PGE DYSTRYBUCJA - SKSM

 

TABELA PO TRZYNASTU KOLEJKACH:

MIEJSCE NAZWA ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1 DARMAR 11 0 2 22 6773
2 PGE DYSTRYBUCJA 10 0 3 20 6754
3 PHU MOTO-HURT 10 0 3 20 5667
4

FH SZULC

9 0 4 18 5405
5 FANTASY PARK 8 0 5 16 6147
6 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA 7 0 6 14 5724
7 ALUCENTER 7 0 6 14 5540
8 AQUAEL 6 0 7 12 5843
9 KRUSZBET 6 0 7 12 5809
10 DRUŻYNA KSIĘŻY 6 0 7 12 5681
11 SKSM 6 0 7 12 5161
12 ANIMEX 2 6 0 7 12 5076
13 WOSiR SZELMENT 4 0 9 8 5720
14 CYMES 4 0 9 8 5442
15 FTU EKO 4 0 9 8 4968
16 ANIMEX 0 0 13 0 4707

12 kolejka: 20 grudzień 2010

Tor 1: FH SZULC (441) - ALUCENTER (409)

Tor 2: CYMES (359) - PGE DYSTRYBUCJA (575)

Tor 3: ANIMEX (386) - PHU MOTO-HURT (537)

Tor 4: ANIMEX 2 (502) - FTU EKO (311)

Tor 5: DARMAR (559) - KRUSZBET (531)

Tor 6: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (441) - DRUŻYNA KSIĘŻY (428)

Tor 7: AQUAEL (499) - WOSiR SZELMENT (470)

Tor 8: SKSM (518) - FANTASY PARK (459)

 

11 kolejka: 13 grudzień 2010

Tor 1: CYMES (438) - FTU EKO (404)

Tor 2: ANIMEX (435) - FANTASY PARK (511)

Tor 3: KRUSZBET (464) - SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (514)

Tor 4: DRUŻYNA KSIĘŻY (446) - ALUCENTER (455)

Tor 5: WOSiR SZELMENT (492) - PGE DYSTRYBUCJA (561)

Tor 6: DARMAR (516) - ANIMEX 2 (548)

Tor 7: AQUAEL (424) - FH SZULC (464)

Tor 8: PHU MOTO-HURT (498) - SKSM (402)

 

10 kolejka: 6 grudzień 2010

Tor 1: FH SZULC (452) – ANIMEX (282)

Tor 2: ANIMEX 2 (473) – WOSiR SZELMENT (501)

Tor 3: ALUCENTER (484) – DARMAR (573)

Tor 4: FTU EKO (347) – PHU MOTO-HURT (444)

Tor 5: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (494) – CYMES (411)

Tor 6: FANTASY PARK (471) – KRUSZBET (426)

Tor 7: PGE DYSTRYBUCJA (565) – DRUŻYNA KSIĘŻY (520)

Tor 8: SKSM (458) – AQUAEL (433)

 

9. Kolejka: 29 listopad 2010:

Tor 1: CYMES (560) - AQUAEL (411)

Tor 2: ANIMEX 2 (418) - PGE DYSTRYBUCJA (530)

Tor 3: KRUSZBET (543) - FTU EKO (390)

Tor 4: ALUCENTER (462) - ANIMEX (394)

Tor 5: DRUŻYNA KSIĘŻY (492) - FH SZULC (332)

Tor 6: WOSiR SZELMENT (432) - SKSM (433)

Tor 7: PHU MOTO-HURT (403)  - SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (458)

Tor 8: FANTASY PARK (504) - DARMAR (514)

  

8. Kolejka: 22 listopad 2010:

Tor 1: FH SZULC (441) - SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (421)

Tor 2: ANIMEX (411) - WOSiR SZELMENT (447)

Tor 3: ANIMEX 2 (430) - KRUSZBET (404)

Tor 4: DARMAR (504) - DRUŻYNA KSIĘŻY (486)

Tor 5: FTU EKO (425) - FANTASY PARK (474)

Tor 6: AQUAEL (427) - ALUCENTER (476)

Tor 7: PGE DYSTRYBUCJA (553) - PHU MOTO-HURT (505)

Tor 8: SKSM (437) - CYMES (460)

 

7. Kolejka: 15 listopad 2010:

Tor 1: CYMES (541) - FH SZULC (421)

Tor 2: ANIMEX (362) - PGE DYSTRYBUCJA (470)

Tor 3: KRUSZBET (514) - SKSM (418)

Tor 4: ALUCENTER (374) - PHU MOTO-HURT (498)

Tor 5: DRUŻYNA KSIĘZY (438) - ANIMEX 2 (443)

Tor 6: DARMAR (576) - WOSiR SZELMENT (397)

Tor 7: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (402) - FTU EKO (426)

Tor 8: AQUAEL (536) - FANTASY PARK (452)

  

6. Kolejka: 8 listopad 2010:  

Tor 1: FH SZULC (388) – KRUSZBET (450)

Tor 2: ANIMEX 2 (491) – ANIMEX (374)

Tor 3: DRUŻYNA KSIĘŻY (524) – CYMES (410)

Tor 4: WOSiR SZELMENT (491) – SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (510)

Tor 5: FTU EKO (393) – AQUAEL (494)

Tor 6: FANTASY PARK (496) – PHU MOTO-HURT (529)

Tor 7: PGE DYSTRYBUCJA (503) – ALUCENTER (382)

Tor 8: SKSM (411) – DARMAR (482)

 

5. kolejka: 25 październik 2010: 

Tor 1: FH SZULC (447 pkt.) - FANTASY PARK (418 pkt.)

Tor 2: CYMES (391 pkt.) - ANIMEX 2 (412 pkt.)

Tor 3: ANIMEX (320 pkt.) - DRUŻYNA KSIĘŻY (505 pkt.)

Tor 4: KRUSZBET (454 pkt.) - PGE DYSTRYBUCJA (530 pkt.)

Tor 5: FTU EKO (399 pkt.) - SKSM (389 pkt.)

Tor 6: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (448 pkt.) - ALUCENTER (467 pkt.)

Tor 7: AQUAEL (411 pkt.) - DARMAR (463 pkt.)

Tor 8: PHU MOTO-HURT (463 pkt.) - WOSiR SZELMENT (473 pkt.)

 

4. Kolejka: 18 październik 2010: 

Tor 1: ANIMEX 2 (285 pkt.) - AQUAEL (398 pkt.)

Tor 2: KRUSZBET (443 pkt.) - WOSiR SZELMENT (404 pkt.)

Tor 3: ALUCENTER (399 pkt.) - CYMES (358 pkt.)

Tor 4: DRUŻYNA KSIĘŻY (0 pkt.) - PHU MOTO-HURT (20 pkt.) (walkower)

Tor 5: DARMAR (547 pkt.) - ANIMEX (410 pkt.)

Tor 6: FANTASY PARK (493 pkt.) - SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (428 pkt.)

Tor 7: PGE DYSTRYBUCJA (538 pkt.) - FTU EKO (347 pkt.)

Tor 8: SKSM (401 pkt.) - FH SZULC (429 pkt.)

 

3. Kolejka: 11 październik 2010:  

Tor 1: FH SZULC (412 pkt.)ANIMEX 2 (343 pkt.)

Tor 2: ANIMEX (321 pkt.) - AQUAEL (392 pkt.)

Tor 3: DRUŻYNA KSIĘŻY (498 pkt.) - KRUSZBET (420 pkt.)

Tor 4: WOSiR SZELMENT (436 pkt.) - CYMES (351 pkt.)

Tor 5: FTU EKO (360 pkt.)ALUCENTER (414 pkt.)

Tor 6: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (430 pkt.) - SKSM (444 pkt.)

Tor 7: PHU MOTO-HURT (512 pkt.) - DARMAR (444 pkt.)

Tor 8: FANTASY PARK (529 pkt.) - PGE DYSTRYBUCJA (482 pkt.)

 

2 KOLEJKA: 4 październik 2010:

2.

Tor 1: CYMES (328 pkt.)PHU MOTO-HURT(369pkt.)

Tor 2: KRUSZBET (386 pkt.) - ANIMEX (297 pkt.)

Tor 3: ALUCENTER (435 pkt.) - FANTASY PARK (469 pkt.) 

Tor 4: WOSiR SZELMENT (374 pkt.) - FH SZULC (378 pkt pkt.) 

Tor 5: FTU EKO (435 pkt.) - DRUŻYNA KSIĘŻY (416 pkt.)

Tor 6: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (268 pkt.) - DARMAR (537 pkt.)

Tor 7: AQUAEL (481 pkt.) - PGE DYSTRYBUCJA (387 pkt.)

Tor 8: SKSM (20 pkt.) - ANIMEX 2 ( o pkt.) (walkower)

 

1 KOLEJKA: 27 wrzesień 2010:

 

Tor 1: ANIMEX (306 pkt.) - FTU EKO( 386 pkt.)

Tor 2: ANIMEX 2( 333 pkt.) - SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA( 370 pkt.)

Tor 3: ALUCENTER(400 pkt.) - SKSM(391 pkt.)

Tor 4: DRUŻYNA KSIĘŻY( 477 pkt.) - AQUAEL(429  pkt.)

Tor 5: DARMAR(485 pkt.) - CYMES(356 pkt.)

Tor 6: PHU MOTO – HURT(452 pkt.) - KRUSZBET(332 pkt.)

Tor 7: FANTASY PARK(372 pkt.) - WOSIR SZELMENT(368 pkt.)  

Tor 8: PGE DYSTYBUCJA(509 pkt.) - FH SZULC(364 pkt.)

Kontakt:

Agencja Promocji Sportu "POLSKI SPORT"
16-400 Suwałki,
ul. Jana Pawła 7
NIP: 844-154-03-04
tel: 87 562 61 81
kom: 600 55 44 31

gg: 25984144

 

 

 

Aktualności:

 

 

XV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego

 

 

Gminne Igrzyska

Suwałki Plaza 2012

 

 

Zakończenie III Edycji

"Ligi Bowlingowej"

 

 

     
Strony internetowe Strona główna