Strona główna
XI Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego

Już 18 grudnia odbędzie się jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportowych w Suwałkach. Tego dnia w hali OSiR (start o godz. 16) odbędzie się jedenasta edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego.

W tym roku, w Turnieju, który organizujemy wspólnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach, zaprezentują się cztery drużyny:Piłkarska Reprezentacja Litwy, Reprezentacja Polskich Dziennikarzy, drużyna Prezydenta Suwałk oraz II-go Ligowy zespół SKS Wigry Suwałki.

Piłkarska Reprezentacja Litwy jest dobrze znana suwalskiej publiczności. Litwini wielokrotnie brali udział w Turnieju, kilkakrotnie go wygrywjąc. W tym roku w Suwałkach zagrają m.in. znani z występów w polskich klubach: Darvydas Śernas (Widzew), Tadas Kijanskas 9Jagiellonia), Mindaugas Panka (Widzew) i Donatas Vencevicius (Polonia Warszawa, obecnie II Trener Narodowej Reprezentacji Litwy). W barwach drużyny z Litwy wystąpi też napastnik suwalskich Wigier Grażvyda Mikulenas. 

Piłkarska Reprezentacja Dziennikarzy grała w Suwałkach przy okazji jubileuszu sześćdziesięciolecia suwalskich Wigier. Pokonała wówczas drużynę litewskich artystów i dziennikarzy 1:0. Barwy Piłkarskiej Reprezentacji Dziennikarzy, której pełną kadrę poznamy w nieco późniejszym terminie, reprezentować będą wybrani z takich tuz dziennikarskich jak Mateusz Borek czy Dariusz Tuzimek. Na tą chwilę potwierdzony jest przyjazd prezentera pogody Tomasza Zubilewicza.

W Drużynie Prezydenta Suwałk zagrają znani z polskich boisk byli i obecni piłkarze, m.in. Patryk Małecki z Wisły Kraków, Maciej Makuszewski z Jagielloni Białystok i Piotr Stokowiec, obecnie asystent trenera Polonii Warszawa.

Stawkę uzupełnią suwalskie Wigry, które po rundzie jesiennej plasują się na ósmym miejscu grupy wschodniej II Ligi.

W tym roku dochód z Turnieju rozgrywanego pod patronatem Prezydenta Miasta Suwałk przeznaczymy w całości na zorganizowanie wypoczynku dzieciom z najuboższych rodzin.

Kontakt:

Agencja Promocji Sportu "POLSKI SPORT"
16-400 Suwałki,
ul. Jana Pawła 7
NIP: 844-154-03-04
tel: 87 562 61 81
kom: 600 55 44 31

gg: 25984144

 

 

 

Aktualności:

 

 

XV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego

 

 

Gminne Igrzyska

Suwałki Plaza 2012

 

 

Zakończenie III Edycji

"Ligi Bowlingowej"

 

 

     
Strony internetowe Strona główna