Strona główna
XIV Mikołajkowy Turniej im. Tomka Godlewskiego

 Do rywalizacji przystąpi sześć zespołów, z których trudno wytypować zwycięzcę. Suwalscy kibice najbardziej dopingować będą drużynę Wigier, szykującą się do walki o wejście na zaplecze ekstraklasy.- Jeżeli ją pokonamy, wygramy z 20 lat młodszymi piłkarzami będzie to oznaczać, ze biało-niebiescy nie zasługują na awans – mówi Dariusz Dziekanowski, szef ekipy Polskiego Stowarzyszenia Byłych Piłkarzy.Przewodniczący Klubu Wybitnego Reprezentanta, który poprowadzi do boju nie mniej znanych kolegów – Marka Jóźwiaka, Tomasza Kłosa i Tomasza Sokołowskiego – mocno liczy na triumf w debiutanckim starcie w suwalskiej imprezie. Jest przekonany, że udział niedawnych gwiazd polskiej piłki głęboko zapadnie w pamięć fanów.

Połowę z dotychczasowych edycji Mikołajkowego Turnieju wygrała Reprezentacja Litwy, która wierzy w poprawienie tego dorobku. Donatas Vencevicius na pierwszym miejscu chętnie widziałby też trenowane przez siebie Wigry, ale to przecież niemożliwe. O tym, kto zagra u boku Venceviciusa, przekonamy się w ostatniej chwili, ale już wiadomo, że o tytuł króla strzelców znowu zamierza rywalizować Grażvydas Mikulenas, którego wielkim konkurentem do korony będzie najprawdopodobniej Edgaras Jankauskas, zwycięzca Ligi Mistrzów w barwach FC Porto.

Zdobywanie nagród dla najskuteczniejszego, a także najlepszego zawodnika imprezy nie znudziło się Patrykowi Małeckiemu, pomocnikowi Wisły Kraków. Wychowanek Wigier wraca na turniej po rocznej przerwie, spowodowanej występami w tureckim Eskisehirsporze. Ośmiokrotny reprezentant Polski zagra razem z Jackiem Zielińskim, który w koszulce z orłem na piersiach wystąpił w 60 meczach. Z takim duetem w składzie po triumf w turnieju zamierza sięgnąć Drużyna Prezydenta Suwałk.

Na deser zespoły, których zawodników, dzięki organizatorom turnieju z Agencji Promocji Polskiego Sportu Polski Sport, Suwalskiego Klubu Sportowego Wigry oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji, możemy oglądać nie tylko na ekranach. Piłkarska Reprezentacja Dziennikarzy, w której wystąpią m.in. Dariusz Tuzimek, Cezary Olbrycht i Robert Błoński, trochę narzeka, że w starciu z profesjonalistami czuje się jak byk na corridzie. Aktorzy i muzycy z Reprezentacji Artystów Polskich, wsparci Radosławem Majdanem, zapowiadają zaś, że będą czarnym koniem imprezy.

Kontakt:

Agencja Promocji Sportu "POLSKI SPORT"
16-400 Suwałki,
ul. Jana Pawła 7
NIP: 844-154-03-04
tel: 87 562 61 81
kom: 600 55 44 31

gg: 25984144

 

 

 

Aktualności:

 

 

XV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego

 

 

Gminne Igrzyska

Suwałki Plaza 2012

 

 

Zakończenie III Edycji

"Ligi Bowlingowej"

 

 

     
Strony internetowe Strona główna