Strona główna
Startuje 5 edycja Ligi Bowlingowej

Na 30 września została zaplanowana pierwsza kolejka Suwalskiej Ligi Bowlingowej. Będzie to już piąta edycja popularnych w mieście i regionie rozgrywek, w której udział biorą zespoły reprezentujące różne firmy i instytucje oraz drużyny, złożone z rodzin, przyjaciół czy znajomych.

 

Ich rywalizacja, tradycyjnie toczona w poniedziałkowe wieczory w kręgielni centrum rozrywki Fantasty Park, potrwa blisko pół roku.


- Zapraszamy wszystkich chętnych, bez względu na płeć i wiek – mówi Łukasz Kardel z Agencji Promocji Sportu Polski Sport, która od początku organizuje rozgrywki Fantasy Park Bowling League. – Proponujemy doskonały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu, gwarantujemy dobrą zabawę i wielkie emocje, które przeżywają zarówno uczestnicy, jak i liczni kibice zmagań na torach kręgielni.

Do nadchodzącej edycji rozgrywek będzie mogło przystąpić maksymalnie 25 drużyn. Zapisy ośmioosobowych zespołów (w poszczególnych meczach występuje czterech graczy z danej ekipy) będą przyjmowane do 26 września. Zgłoszenia przyjmowane są pod nr. tel. 87 562 60 33 lub 600 55 44 31, bądź też na stronie www.biuro@polskisport.pl


Liga, podczas której rywalizują, ale i integrują się ludzie przeróżnych profesji, od początku cieszy się dużym powodzeniem, w jednej z edycji wystąpiły aż 32 drużyny. Rozgrywki zaowocowały powstaniem Suwalskiego Stowarzyszenia Bowlingu i drugoligowego zespołu SKB. Wśród uczestników są zarówno zupełni amatorzy kręgli, jak i zawodnicy, zdobywający laury na ogólnopolskich turniejach.


V Suwalską Ligę Bowlingową uatrakcyjni profesjonalny system scoringowy, błyskawicznie obliczający wyniki i udostępniający statystyki poszczególnych graczy. Na najlepsze drużyny i wyróżniających się zawodników czekać będą puchary i dyplomy oraz nagrody finansowe i rzeczowe.

Kontakt:

Agencja Promocji Sportu "POLSKI SPORT"
16-400 Suwałki,
ul. Jana Pawła 7
NIP: 844-154-03-04
tel: 87 562 61 81
kom: 600 55 44 31

gg: 25984144

 

 

 

Aktualności:

 

 

XV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego

 

 

Gminne Igrzyska

Suwałki Plaza 2012

 

 

Zakończenie III Edycji

"Ligi Bowlingowej"

 

 

     
Strony internetowe Strona główna