Strona główna
Znamy już finalistów, oraz zwycięzcę kategorii najmłodszych

Zakończyły się eliminacje Turnieju Bowlingowego Ebonite Tour w Suwałkach. Wystartowało w nich 61 osób, w tym ośmioro dzieci. Najlepszym z pośród najmłodszych uczestników okazał się Karol Szczęsny z wynikiem 645 pkt, drugie miejsce przypadło Kubie Krupińskiemu /583/, a ostatnie miejsce na podium zajął Jakub Butkiewicz/527/. Rozdanie nagród dla najmłodszych odbędzie się po wielkim finale, czyli ok godziny 20.00. Walka o wielki finał, który odbędzie się dziś o godzinie 18.00 trwała do późnych godzin nocnych. Po godzinie 22.00 poznaliśmy czołową ósemkę. Najlepszy w eliminacjach okazał się Krzysztof Chałko z wynikiem 830 pkt, drugi był Wiesław Frydrych /824/, a trzecią pozycję zajął Michał Witkowski /803/.  Ostatnie premiujące ósme miejsce zajął z wynikiem 747 pkt Krzysztof Grzymkowski. Serdecznie zapraszamy wszystkich do kręgielni Fantasy Park na finał Ebonite Tour. Poniżej wyniki eliminacji: