Strona główna
XIII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego w Suwałkach.

Znani aktorzy oraz piłkarze wystąpią w 13. już edycji Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego, który zostanie przeprowadzony 14 grudnia, o godzinie 17.00 w suwalskiej hali OSiR. Impreza organizowana przez Agencję Promocji Sportu Polski Sport, oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach od początku ma charytatywny charakter. Tym razem dochód zostanie przeznaczony na wyposażenie sali rehabilitacyjnej dziennego ośrodka pobytu osób niepełnosprawnych Stowarzyszenia Aktywni Tak Samo w Suwałkach.


Do rywalizacji przystąpi pięć zespołów. Po raz drugi w turnieju zagra Reprezentacja Artystów Polskich, w której zobaczymy Jarosława Jakimowicza, Rafała Bryndala, Rafała Mroczka, Piotra Zelta, , Rafała Maseraka i Radosława Majdana. W zawodach zadebiutuje Polonia Warszawa, czołowa drużyna T-Mobile Ekstraklasy, prowadzona przez Piotra Stokowca – wielokrotnego uczestnika mikołajkowego turnieju. Już po raz 11. w imprezie weźmie udział Reprezentacja Litwy, która triumfowała w turnieju aż sześciokrotnie. Stawkę uzupełniają Wigry Suwałki, ubiegłoroczny zwycięzca oraz Drużyna Prezydenta Suwałk, w której wystąpią znani z boisk ekstraklasy piłkarze, z byłym reprezentantem Polski i asystentem selekcjonera kadry narodowej Jackiem Zielińskim na czele.


Mikołajkowy turniej w Suwałkach od lat jest znanym wydarzeniem piłkarskim w naszym kraju i zagranicą. Uczestniczyli w nim obecni lub byli reprezentanci Rosji, Ukrainy, Litwy, Łotwy i Polski, znani aktorzy, artyści i dziennikarze. Dzięki licytacjom przywożonych przez nich pamiątek sportowych organizatorzy co roku mogą wspierać potrzebujących. Do tej pory zebrali ponad 200 tys. zł, które były przeznaczane m.in. na pomoc szpitalom, zakup sprzętu sportowego dla szkół podstawowych, organizację wypoczynku letniego dla dzieci z najuboższych rodzin Suwalszczyzny.

Serdecznie Zapraszamy!!


Kontakt:

Agencja Promocji Sportu "POLSKI SPORT"
16-400 Suwałki,
ul. Jana Pawła 7
NIP: 844-154-03-04
tel: 87 562 61 81
kom: 600 55 44 31

gg: 25984144

 

 

 

Aktualności:

 

 

XV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego

 

 

Gminne Igrzyska

Suwałki Plaza 2012

 

 

Zakończenie III Edycji

"Ligi Bowlingowej"

 

 

     
Strony internetowe Strona główna