Strona główna
Wyniki Majowego Indywidualnego Turnieju Bowlingowego

Zakończyliśmy kolejny Indywidualny Turniej Bowlingowy. Zwycięstwo po raz kolejny odniósł gość z Warszawy – Tonio Antuszewicz, który w finale zdecydowanie pokonał rywali.
Do zawodów zgłosiło się 29 zawodników, w tym trzy kobiety. Turniej wystartował o godzinie 19.00, a eliminacje „prowadziły” do dwóch finałów w których można było wygrać cenne nagrody. Po ponad godzinnych eliminacjach w finale zawodów znaleźli się: Tonio Antuszewicz, Marcin Konopczyński, oraz Hubert Firkowski. O ostatnie – 4 miejsce dające awans do finału, walczyli Daniel Bobrowski i Wiesław Frydrych. Zawodnik z Sejn musiał w ostatnim swoim rzucie strącić wszystkie piny ( „Strike”) i ta sztuka mu się udała. Pierwsza runda wyłoniła również najlepszą zawodniczkę, którą została Lilla Frydrych z wynikiem – 469 pkt.

W wielkim finale konkurencji nie miał Przemek Antuszewicz i wygrał swoje wszystkie pojedynki. Na drugiej pozycji uplasował się Hubert Firkowski, a trzeci był Wiesław Frydrych.

Do drugiego finału zakwalifikowali się: Daniel Bobrowski, Hubert Firkowski, oraz Dariusz Chalecki. Wygrał w znakomitym stylu ten ostatni – Dariusz Chalecki, który trzykrotnie strącił wszystkie piny i odebrał nagrodę którą była kula bowlingowa.