Strona główna
U GRZEGORZA zdobywcami Pucharu Ligi

W piątek 13-tego na boisku ORLIK przy Szkole Podstawowej nr 9 w Suwałkach odbyły się rozgrywki piłki nożnej o Puchar minionej edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej. Dość niespodziewanie w kilkugodzinnych zmaganiach triumfowała drużyna U GRZEGORZA, która w rozgrywkach ligowych uplasowała się w środku tabeli.

W pierwszej rundzie drużyny z miejsc 5-12 drogą losowania utworzyły cztery pary, których zwycięzcy awansowali do ćwierćfianłu. Tutaj oczekiwały już cztery najlepsze drużyny Ligi (FH SZULC, AQUAEL, HAWAL, ALP), które w pierwszej rundzie miały wolny los.

W rundzie wstępnej zwycięstwa odnieśli MATRIX-PUBSTRZECHA-G-SOFT, SALAG, U GRZEGORZA oraz PORTA.

W ćwierćfinałach nie było drużyn rozstawionych a los już tutaj skojarzył takie pary jak HAWAL - FH SZULC oraz AQUAEL - ALP. Po niezwykle zaciętych i emocjonujących spotkaniach do półfinału awansowali: SALAG, U GRZEGORZA, HAWAL oraz ALP. Dwa spotkania ćwierćfianłowe zakończyły się rzutami karnymi, a jedynie ALP odniósł łatwe i przekonujące zwycięstwo (3:0).

Półfianły to równie zacięte i ekscytujące mecze. Jako pierwsi na boisku pojawili się HAWAL i U GRZEGORZA. Ci pierwsi atakowali i byli stroną przeważającą, ale to drudzy, wyprowadzając zabójcze kontry zdobyli dwie bramki i zameldowali się w finale rozgrywek. Drugim finalistą został ALP, który po niezwykle zaciętym i emocjonującym spotkaniu pokonał SALAG 1:0.

Wielki finał przyniósł nie mniej emocji a o wyłonieniu zwycięzcy po raz kolejny decydowały rzuty karne. Bohaterem finałowej serii rzutów karnych został bramkarz U GRZEGORZA, który nie dał sobie strzelić bramki, a że koledzy z pola bardzo pewnie wykorzystali swoje strzały triumf drużyny U GRZEGORZA stał się faktem.

 

Wyniki pierwszej rundy:

MATRIX-PUBSTRZECHA-G-SOFT - BOPSS      1:0

SALAG - MELIUS      3:0 (walkower)

GALPOL - U GRZEGORZA      0:1

KARCZMA POLSKA - PORTA     1:1 (karne: 1:2)

 

ĆWIERĆFINAŁY:

SALAG - MATRIX-PUBSTRZECHA-G-SOFT      1:0

PORTA - U GRZEGORZA      0:0 (karne: 2:3)

HAWAL - FH SZULC      1:1 (karne: 2:1)

AQUAEL - ALP      0:3

 

PÓŁFINAŁY:

HAWAL - U GRZEGORZA      0:2

SALAG - ALP      0:1

 

FINAŁ:

U GRZEGORZA - ALP      0:0 (karne: 2:0)

Kontakt:

Agencja Promocji Sportu "POLSKI SPORT"
16-400 Suwałki,
ul. Jana Pawła 7
NIP: 844-154-03-04
tel: 87 562 61 81
kom: 600 55 44 31

gg: 25984144

 

 

 

Aktualności:

 

 

XV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego

 

 

Gminne Igrzyska

Suwałki Plaza 2012

 

 

Zakończenie III Edycji

"Ligi Bowlingowej"

 

 

     
Strony internetowe Strona główna