Strona główna
Wyniki IV Turnieju Indywidualnego!!

Daniel Bobrowski zwycięzcą IV Indywidualnego Turnieju Bowlingowego. Uzyskał w wielkim finale 567 pkt i pokonał swoich rywali. Drugie miejsce zajął Józef Zawadzki z wynikiem - 562 pkt, a trzecie Wiesław Frydrych - 555 pkt. Czwarte miejsce przypadło dość niespodziewanie Jackowi Wasilewskiemu(416 pkt). Wielki finał poprzedziła runda eliminacyjna w której wzięło udział 31 zawodników i zawodniczek. Po losowaniu torów uczestnicy rozegrali trzy kolejki "z rzędu", w których Panie otrzymały dodatkowo po 10 pkt handicapu. Na kręgielni "Fantasy Park" nie zabrakło wielkich emocji i głośnego dopingu licznie zgromadzonych kibiców.

Do finału zakwalifikowało się czterech najlepszych zawodników, którzy w finale zagrali systemem - "każdy z każdym"(zwycięzca pojedynku otrzymał dodatkowo 20 pkt do sumy punktów). Znakomitym wynikiem - 226 pkt, finał rozpoczął Daniel Bobrowski, który zdecydowanie pokonał Józefa Zawadzkiego 161 pkt. W drugim spotkaniu górą był Wiesław Frydrych, który wygrał z Jackiem Wasilewskim 140 pkt do 89 pkt. W kolejnych potyczkach ponownie wygrywali Daniel Bobrowski i Wiesław Frydrych. W ostatniej decydującej kolejce fenomenalny wynik rzucił Józef Zawadzki i zajął drugie miejsce w Turnieju. Słabą postawę w ostatniej kolejce Daniela Bobrowskiego (125 pkt) mógł wykorzystać Wiesław Frydrych (174 pkt), jednak punkty uzyskane przez Daniela w poprzednich potyczkach dały mu zwycięstwo w Turnieju.

Zwycięzcy otrzymali nagrody, puchary, oraz dyplomy. Organizatorzy nie zapomnieli o Paniach startujących w Turnieju. Otrzymały one słodkie upominki, a najlepsza z nich - Lilla Frydrych(472 pkt) pamiątkowy dyplom.

Dziękujemy wszystkim za udział w Turnieju i już zapraszamy na kolejny, który odbędzie się w marcu.