Strona główna
XII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego

Już w najbliższą sobotę o godz. 15.00  w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach odbędzie się XII edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego. W tegorocznej edycji wystąpi pięć drużyn: Reprezentacja Dziennikarzy, Drużyna Prezydenta Miasta, Reprezentacja Litwy, SKS Wigry Suwałki, oraz Legia Champions. Turniej rozgrywany jest pod patronatem Prezydenta Miasta Suwałk.

Jak co roku czekają nas wielkie emocje. W hali OSiR w Suwałkach będzie można zobaczyć byłe i obecne gwiazdy piłkarskiej ekstraklasy. Szczególną gratką dla kibiców powinien być pierwszy w historii występ w Turnieju drużyny Legii Champions, która z powodzeniem w latach 90-tych walczyła w Lidze Mistrzów. Kto wie, może to właśnie Warszawiacy przerwą panującą od kilku lat w Turniejach Mikołajkowych  hegemonię Reprezentacji Litwy?

Turniej Mikołajkowy jest imprezą charytatywną. Dochód z tegorocznej imprezy zostanie przeznaczony na wypoczynek wakacyjny dzieciom z Suwalszczyzny. Bilety wstępu w cenie 8 PLN do nabycia już od jutra w recepcji Hotelu "Wigry" przy Stadionie Miejskim w Suwałach,  oraz w dniu imprezy, na godzinę przed rozpoczęciem Turnieju, w hali OSiR.

 

Serdecznie Zapraszamy!!

 

 

Kontakt:

Agencja Promocji Sportu "POLSKI SPORT"
16-400 Suwałki,
ul. Jana Pawła 7
NIP: 844-154-03-04
tel: 87 562 61 81
kom: 600 55 44 31

gg: 25984144

 

 

 

Aktualności:

 

 

XV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego

 

 

Gminne Igrzyska

Suwałki Plaza 2012

 

 

Zakończenie III Edycji

"Ligi Bowlingowej"

 

 

     
Strony internetowe Strona główna