Strona główna
Agencja Promocji Sportu - sponsorem IV Mistrzostw Przedszkolaków w piłce nożnej

14 czerwca, na boisku Szkoły Podstawowej nr 7 w Suwałkach, odbyły się IV Mistrzostwa Suwałk Przedszkolaków w Piłce Nożnej. W turnieju wzięły udział cztery suwalskie Przedszkola. Zwycięstwo odniosła Reprezentacja Przedszkola nr 3, która zwyciężyła we wszystkich spotkaniach. Kolejne miejsce zajęła zespoły z Przedszkoli nr "10", "6" i "8". Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Kamil Życzkowski z Przedszkola nr 3. Tytuł najlepszego bramkarza otrzymał Michał Daniłowicz z Przedszkola nr 8, zaś królem strzelców imprezy został strzelec czterech goli Marcel Mazalewski, reprezentant Przedszkola nr 10. Sponsorem Turnieju była Agencja Promocji Sportu "POLSKI SPORT", która ufundowała słodycze i napoje dla wszystkich uczestników, puchary i dyplomy dla startujących drużyn oraz indywidualne nagrody dla wyróżniających się młodych piłkarzy.

Organizatorem imprezy było Przedszkole nr 3 w Suwałkach oraz Stowarzyszenie "Spartakus".