Strona główna
I Kolejka fazy finałowej

 Za nami pierwsza kolejka rundy finałowej "Fantasy Park Bowling League". W wyłonionych grupach finałowych toczyły się niezwykle interesujące i zacięte pojedynki. W Grupie E ponownie zaskoczył wszystkich Animex, który pokonał w wyrównanym pojedynku PGE Dystrybucję 536 do 532. Niewiele brakowało by swój mecz przegrał zwycięzca I edycji - Darmar, jednak w ostatnim rzucie zwyciężyli Roan 556 do 561. W jednostronnym pojedynku Moto-Hurt rozgromił AQUAEL 628 do 480. W tabeli z  większą ilością małych punktów prowadzi Darmar przed Moto-Hurtem.

W Grupie F bylismy świadkami dwóch emocjonujących spoktań w których PUNKT GIER WESOŁA minimalnie uległ ALUCENTROWI 542 do 550, a POLTOR pokonał GMINĘ SUWAŁKI 550 do 523. W pozostałych spotkaniach zdecydowane zwycięstwa odnieśli WOSIR SZELMENT oraz  POWOŁANI. W tabeli kształtuje się czołówka z 2 zwycięstwami i 4 punktami na koncie.

Pojedynki w Grupie G miały podobny przebieg jak w grupie F. Dwa zacięte pojedynki pomiędzy SUDOWIĄ -609  i DREWTARKIEM - 573, oraz PRETORIANAMI - 503 i SKSM - 518 wyjaśniły się w ostatnich rzutach zawodników. Pozostałe rozstrzygnięcia to zwycięstwa STARFAXU i NAUKI JAZDY GRYGO. W tabeli prowadzi przewagą małych punktów NAUKA JAZDY GRYGO  przed STARFAXEM, za tymi drużynami aż 4 zespoły mają po jednym zwycięstwie.

Tylko 3 pojedynki odbyły się w Grupie H. Walkowerem zakończyło sie spotkanie PWiKU z  drużyną AUTO LAND TŁUMIKI MAJERSKIEGO, która nie pojawiła się w kręgielni. W wolnych rzutach PWiK zdobyło 422 pkt, które wraz z 2 pkt dopisujemy do konta. W innych spotkaniach KRUSZBET zdecydowani pokonał PRiBO 566 do 491, a AVIVA tylko 4 punktami uległa PBI 475 do 479.  W ostatnim spotkaniu FABRYKA MEBLI T&R ZIARKO pokonała RESO 486 do 452 i tuż za KRUSZBETEM zajmuje drugie miejsce w tabeli z 4 punktami na koncie.

 

Zapraszamy również do zapisów do Turnieju Indywidualnego który odbędzie się 11 maja. Więcej informacji już niedługo na naszej stronie.

 

 

Wyniki I Kolejki 11.04.2011 r. godzina 18:00
TOR 1: ZAKŁAD STOLARSKI DĄB (475) – ACHTEL(431)
TOR 2: AQUAEL(480) - PHU MOTO-HURT(628)
TOR 3: ROAN(556) – DARMAR(561)
TOR 4: ANIMEX(536) – PGE DYSTRYBUCJA(532)

 

2. Kolejka 18.04. 2011 r. godzina 20:00
ZAKŁAD STOLARSKI DĄB – AQUAEL TOR 5
PGE DYSTRYBUCJA - DARMAR TOR 6
PHU MOTO-HURT – ANIMEX TOR 7
ACHTEL - ROAN TOR 8

 

TABELA GRUPY E PO PIERWSZEJ KOLEJCE (miejsca 1 - 8):

MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1. DARMAR 2 - - 4 1182
2. PHU MOTO-HURT 2 - - 4 1147
3. PGE DYSTRYBUCJA 1 - 1 2 1059
4. ACHTEL 1 - 1 2 1007
5. ANIMEX 1 - 1 2 997
6. Z.S. DĄB 1 - 1 2 939
7. ROAN - - 2 0 1051
8. AQUAEL - - 2 0 903

 

 

Wyniki I Kolejki 11.04.2011 r. godzina 18:00:
TOR 5: KOMPANIA PIWOWARSKA(498) – WOSiR SZELMENT(533)
TOR 6: GMINA SUWAŁKI(523) – POLTOR(550)
TOR 7: CYMES(442) – POWOŁANI(567)
TOR 8: PUNKT GIER WESOŁA(542) – ALUCENTER(550)

 

2. Kolejka 18.04. 2011 r. godzina 20:00
KOMPANIA PIWOWARSKA – GMINA SUWAŁKI TOR 1
ALUCENTER – POWOŁANI TOR 2
POLTOR - PUNKT GIER WESOŁA TOR 3
WOSiR SZELMENT – CYMES TOR 4

 

 

TABELA GRUPY F PO PIERWSZEJ KOLEJCE (miejsca 9 - 16):

MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1. WOSiR SZELMENT 2 - - 4 1077
2. POLTOR 2 - - 4 1074
3. POWOŁANI 2 - - 4 1074
4. ALUCENTER 2 - - 4 1061
5. PUNKT GIER - - 2 0 1044
6. KOMPANIA PIWOWARSKA - - 2 0 1005
7. GMINA SUWAŁKI - - 2 0 987
8. CYMES - - 2 0 851

 

Wyniki I Kolejki 11.04.2011 r. godzina 20:00
TOR 1: PRETORIAN(503) – SKSM(518)
TOR 2: FH SZULC(373) – STARFAX(540)
TOR 3: NAUKA JAZDY GRYGO(527) – POLI-CAM(443)
TOR 4: SUDOWIA(609) – DREWTARK(573)

 

2. Kolejka 18.04. 2011 r. godzina 18:00
PRETORIAN – FH SZULC TOR 5
DREWTARK - POLI-CAM TOR 6
STARFAX – SUDOWIA TOR 7
SKSM - NAUKA JAZDY GRYGO TOR 8

 

 

TABELA GRUPY G PO PIERWSZEJ KOLEJCE(miejsca 17 - 24):

MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1. NAUKA JAZDY 2 - - 4 1042
2. STARFAX 2 - - 4 1040
3. SUDOWIA 1 - 1 2 1111
4. SKSM 1 - 1 2 992
5. POLI-CAM 1 - 1 2 988
6. FH SZULC 1 - 1 2 880
7. DREWTARK - - 2 0 978
8. PRETORIAN - - 2 0 945

 

 

Wyniki I Kolejki 11.04.2011 r. godzina 20:00:
TOR 5: PWiK(422) – AUTO LAND TŁUMIKI MAJERSKIEGO(0) Walkower
TOR 6: PRiBO(491) – KRUSZBET(566)
TOR 7: RESO(452) – FABRYKA MEBLI T&R ZIARKO(486)
TOR 8: AVIVA(475) – PBI(479)

 

2. Kolejka 18.04. 2011 r. godzina 18:00
PWiK - PRiBO TOR 1
PBI – FABRYKA MEBLI T&R ZIARKO TOR 2
KRUSZBET – AVIVA TOR 3
AUTO LAND TŁUMIKI MAJERSKIEGO - RESO TOR 4

 

TABELA GRUPY H PO PIERWSZEJ KOLEJCE (miejsca 25 - 32):

MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1. KRUSZBET 2 - - 4 1046
2. T&R ZIARKO 2 - - 4 959
3. PBI 2 - - 4 873
4. PWiK 1 - 1 2 889
5. AUTOLAND TŁUMIKI 1 - 1 2 381
6. AVIVA - - 2 0 917
7. RESO - - 2 0 792
8. PRiBO - - 2 0 829

Kontakt:

Agencja Promocji Sportu "POLSKI SPORT"
16-400 Suwałki,
ul. Jana Pawła 7
NIP: 844-154-03-04
tel: 87 562 61 81
kom: 600 55 44 31

gg: 25984144

 

 

 

Aktualności:

 

 

XV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego

 

 

Gminne Igrzyska

Suwałki Plaza 2012

 

 

Zakończenie III Edycji

"Ligi Bowlingowej"

 

 

     
Strony internetowe Strona główna